Hakkımızda

Saes yapı olarak tüm yapı projelerinizde değerlendirebileceğiniz akıllı ve hızlı kurulan ince cidarlı galvanizden çelik yapılar tasarlıyor, mühendisliğini yapıyor,üretiyor ve anahtar teslimi uygulamasını yapıyoruz. Projelerinizin statik çözümleri konusunda uzman mühendis ve mimar ekibimiz, siz yatırımcılara teknik danışmanlık statik proje, mimari tasarımlar ile başlayan çözümler sunar..

Yapıyı oluşturan galvanizli profiler Rollforming continue profil hattı ile gerekli olan tüm formları oluşturup gerekli olan tesisat ve bağlantı boşluklarını tamamen bilgisayar kontrollü olarak açılır. İmalat ve montaj aşamasında kesinlikle kaynaksız, tamamı bulonlu yapılar üretmekteyiz.
Yapının bulunduğu bölgeye göre gerekli sismik ve statik hesaplar, proje ve standartlarda belirlenen yük değerlerine göre, SCIA ENGINEER,ATIR STRAP,SAP2000 CFS, STA4CAD, TEKLA STEEL  programları ile yapılmaktadır.

Avrupa da yaygın olarak kullanılan ileri mühendislik birleşimi ile ortaya çıkartılan sistem; Hafif, hızlı üretilen, hafif olmanın verdiği avantaj ile Özellikle temel maliyetinde başlayan ekonomi, daha düşük ağırlık ancak daha yüksek mukavemet, hızlı montajlanması ile devreye alınan ve zamandan tasarruf sağlayan, mimari estetik sunan projeler üretmekteyiz.